محصولات

محصولات شرکت واشرسیل آرون با کیفیت ترین محصولات از برترین برندها را ارائه می دهد ، واشر سیل ها انواع مختلفی دارند و برای ظروف مختلف مانند پلاستیکی و شیشه ای و فلزی قابل استفاده هستند، واشرسیل ها جلوگیری از ورود و خروج هوا و باکتری و گاز به داخل محصولات می کنند و به صورت کاملا بهداشتی محصولات مختلف را بسته بندی و پلمپ می کنند.

 محصولات انواع واشر سیل

محصولات انواع واشر سیل به شرح زیر میباشند :

واشر سیل تک لایه :

این محصول پر کاربرد ترین واشر القایی تک لایه برای بسته بندی محصولات مختلف است، کار اصلی واشر سیل تک لایه به صورتی است که از طریق میدان مغناطیسی ظرف های غیر فلزی را به درپوش پلاستیکی پلمپ یا دربندی می کند، و در این روش فویل آلومینیومی تحت تاثیر میدان مغناطیسی دستگاه قرار می گیرد و سیل القایی گرم می شود و پلیمر روی آلومینیوم ذوب می شود و در نهایت به دهانه ظرف می چسبد، واشر سیل القایی برای انواع قوطی ، بطری، جار و گالن استفاده می شود.

واشر سیل تک لایه

واشر سیل فوم :

یکی دیگر از محصولات پر کاربرد واشر سیل القایی است که به عنوان درپوش علاوه بر درب برای حفاظت بیشترمحتویات بطری ها و ظروف پلاستیکی استفاده می شود، برای جلوگیری از ورود عبور هوا و گاز به داخل بطری از واشر سیل القایی استفاده می کنند.واشر سیل فوم در محصولاتی مانند : قرص های مکمل غذایی، لوازم آرایشی، ادویه ها، ویتامین ها، و قرص ها و داروها کاربرد بسیاری دارد.

 

واشر سیل مقوا :

این محصول هم از دو لایه تشکیل شده است،این دو لایه اصلی شامل مقوا و آلومینیوم است اولین و محکم ترین لایه مقوا است دومین لایه پلیمری است که باعث چسبیدن لایه مقوا به فویل شده است و پس از سیل شدن باعث جدا شدن مقوا از آلومینیوم می شود. و سومین لایه فویل آلومینیوم و چهارمین لایه پلیمری که متناسب با جنس ظرف محصول انتخاب می شود برای پلمپ کردن بطری استفاده می شود. این محصول هم در درب محصولاتی مانند شکلات صبحانه و عسل و کره بادام زمینی ، انواع شیره خرما و انگور و انواع نوشیدنی ها استفاده می شود.

 واشر سیل مقوا

واشر سیل شیشه :

این واشرها جهت سیل کردن و بسته بندی کامل درب ظروف شیشه ای مانند: شیشه عسل، شیشه شکلات صبحانه، قهوه، و نسکافه و غیره مورد استفاده قرار می گیرد، لازم به ذکر است این واشرها به صورت چاپی یا رنگی طلایی و دستگیره دار ارائه می گردد.

 واشر سیل شیشه

 

واشر سیل پت :

این محصول از جنس آلومینیوم سیل پت است برای پلمپ انواع قوطی، بطری، جار و گالن استفاده می شود، نام دیگر این محصول پلمپ درب بطری نامیده می شود و دونوع تک لایه و دو لایه تولید می شوند، در مدل دو لایه درواقع یک لایه فوم ، مقوا و نایلون روی واشر آلومینیوم قرار گرفته است.

 

واشر سیل پت

واشر سیل دسته دار :

این محصول مخصوص انواع ظروف پی وی سی و پی سی و پت است مقاوم در برابر حلال بوده و برای مصارف غذایی ، بهداشتی ، دارویی و صنعتی مانند سس، مکمل، روغن، و غیره استفاده می شود، این واشر سیل بصورت چاپی و بدون چاپ در دو مدل آسان بازشو و سخت بازش ارائه می گردد.